Hakkımızda

Hakkımızda
  • Adres:

    Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad İstanbul Vizyon Park 1.Blok Kat:2 No:21, 34197 Bahçelievler

  • İletişim:

    Telefon: +90 (212) 603 26 10
    E-Posta: info@memba.com.tr

Hakkımızda

1994 yılından beri Türkiye ve Orta Asya ülkelerinde faaliyet gösteren Memba Grup, bünyesinde barındırdığı Memba Dış Ticaret firmasını 2008 yılında İstanbul’da kurmuştur. Memba, yirmi yılı aşkın ticari ve sanayi tecrübesi, birikimleri, üstün hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla, dış pazarlardan gelen talepleri de göz önünde bulundurarak, kendi markaları ile Bebek Bakım ürünleri, Hasta Bakım Ürünleri, Temizlik, Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünleri üretimine başlamıştır.

###

Ponimo markası ile; Bebek bezleri, Yetişkin Hasta bezleri, Islak mendiller ve Bebek bakım ürünleri,

Hugva markası ile; Şampuanlar, Saç kremleri, Duj jelleri, Sıvı sabunlar, Vücut losyonları ve spreyleri,

Riviol markası ile; Bulaşık deterjanı ve tabletler, Sıvı ve toz çamaşır deterjanları, Yumuşatıcılar, Oda spreyleri, ve genel temizlik ürünleri,

Wielle markası ile; Temizlik süngerleri, Temizlik bezleri, Tuvalet kağıdı, Kağıt havlu, Peçete ve Kutu mendil üretmektdir.

Her geçen gün yönetim ve ürün kalitesini bir adım daha ileriye taşıyan Memba'nın, almış olduğu dünya standartlarındaki belge ve sertifikalar  (ISO 9001 - 2008 / ISO 14001 - 2004 / ISO 10002 / OHSAS / GMP ) çalışanlarına, müşterilerine, çevreye ve markalarına verdiği önemi göstermektedir. 

Karşılıklı güven ve işbirliği prensibi ile, müşterilerinin ünvanlarına ve saygınlıklarına karşı sorumluluk sahibi olan Memba, nitelikli ve profesyonel ekibi ile operasyonlarını dürüstlük, bütünlük ve şeffaflık çerçevesinde yürütmektedir. 

Tecrübe, zeka ve girişimci ruhun vücut bulduğu Memba Dış Ticaret, güçlü yatırımları, kusursuz hizmet anlayışıyla, Memba Group şirketlerinden beklenen kalite ve güveni sağlamaktadır.